€300.00
Haal deze luxueuze stijlvolle zwarte houten nachttafel met planken in huis en je krijgt zowel stijl als nut aan de zijkant van je bed. Dit verbazingwekkende item is met precisie gemaakt, heeft een prachtige zwarte afwerking en een sterke houten constructie, waardoor de schoonheid en duurzaamheid van het meubel gegarandeerd is.
Alle voorzieningen en levensbehoeften liggen om de hoek, zodat recreatieplekken gemakkelijk te bereiken zijn. Het heeft een gestroomlijnd uiterlijk dat gemakkelijk past in elke slaapkamer, hoe groot of klein ook, en voldoet daarmee aan de beschrijving van een veelzijdig bed.
Aanschouw het zwarte houten nachtkastje met planken, het is niets minder dan een modestatement dat ook het doel dient waarvoor het is ontworpen.
Dit prachtig ontworpen nachtkastje heeft een aantrekkelijke zwarte tint en is gemaakt van hout waardoor het lang meegaat.
Het nachtkastje past perfect bij elk slaapkamerontwerp en biedt voldoende planken voor de spullen die je ’s nachts nodig hebt.
Bewaar je boeken, wekker of een troostlamp en maak van je ruimte een comfortzone en een studeerkamer.
Deze commode en ladekast van fruithout heeft geen grote ruimte nodig om te worden geplaatst en past perfect in elke slaapkamer, hoe groot of klein ook.
Variรซrend van het detail van klasse tot eenvoudige plaatsing van een noodzaak, kan zwart houten nachtkastje met schappen niet worden genegeerd omdat het essentieel is.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 55 × 43 × 55 cm |
| hoogte | 55 cm |
| lengte | 55 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Zwart |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| breedte | 43 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Zwart houten nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.