€300.00
Dit vierkante bruine houten nachtkastje met lade is zo ontworpen dat het een rustiek gevoel uitstraalt en is gemaakt van sterk houten materiaal om lang mee te gaan. Het heeft twee grote, volledig uittrekbare lades die handige opbergruimte bieden en gemonteerd zijn op gladde metalen kogellagerglijders.
De rijke bruine afwerking geeft die warmte en klasse die nodig is in elke ruimte en vooral in kleine kamers. Dit elegante en duurzame Vierkante Bruine Houten Nachtkastje met Drawered afwerking is een nachtkastje dat orde en houten esthetiek toevoegt aan je slaapkamer.
Ervaar de authenticiteit van ons Vierkant Bruin Houten Nachtkastje Drawered en maak van je slaapkamer een prachtige plek. Dit prachtige nachtkastje is gemaakt van hoogwaardig hout en staat symbool voor duurzaamheid en stabiliteit, zoals de vierkante vorm al doet vermoeden.
Het nachtkastje heeft twee grote vakken, die voldoende zijn om al je benodigdheden op te bergen en zo een strakke uitstraling bij het bed te creรซren. De lades hebben metalen lopers die ervoor zorgen dat het uittrekken van je kleding en andere spullen gemakkelijk gaat.
De rijke bruine vlek maakt het meer formeel en warm en dus geschikt voor elke kamer of als centertafel. Het product past gemakkelijk in vrijwel elke context, van traditioneel tot modern, wanneer het in een huis wordt geplaatst. Dit meubel is een van de meest veelzijdige formaties, ontworpen voor elke ruimte en bereikt zelfs de meest smalle kamers.
Kan gebruikt worden als woonmeubel voor slaapkamers en keukens. Ons Vierkant Bruin Houten Nachtkastje Drawered heeft een tijdloos ontwerp en is zeer functioneel. En interessant genoeg zorgt het voor organisatie en een beetje landelijke charme in je slaapkamer.
| Gewicht | 17.68 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 35 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 50 cm |
| gewicht | 17, 68 KG |
| kleur | Bruin |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| breedte | 35 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Vierkant houten Drawered Nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.