€150.00
Geef je slaapplek meer klasse met het Sleek 1 Door Grey Houten Nachtkastje – het is een meubelstuk dat is ontworpen voor de slaapkamer en klassieke kenmerken heeft.
Dit elegante Sleek 1 Door Grey Wooden Bedside Table valt op door zijn aantrekkelijke grijs gebeitste massief houten constructie en kan daardoor elke slaapkamer aanvullen.
Dit aantrekkelijke nachtkastje is gemaakt van massief en assertief afgewerkt in grijs en past bij de meeste slaapkamerontwerpen.
Het is mij een genoegen om de Sleek 1 Door Grey Wooden Bedside Table onder de aandacht te brengen; een item dat elke stijlvolle slaapkamer aanvult. Dit minimalistische ontwerp is verkrijgbaar in een verfijnde grijze tint die bij bijna elk interieur past. De enkele deur biedt ook voldoende ruimte voor alles wat je ’s nachts nodig hebt, waardoor de kans op een rommelige slaapkamer minimaal is.
Zoals gezegd is dit nachtkastje gemaakt van verfijnd massief hout, waardoor het er niet alleen geweldig uitziet, maar ook jarenlang meegaat. Het ontwerp is zeer stevig, waardoor het een lange levensduur heeft en dus een goede investering is voor je huis. Transformeer het uiterlijk van je slaapkamer met dit mooie en praktische meubelstuk dat schoonheid toevoegt aan je huis en aan alle behoeften voldoet.
Het maakt niet uit wat er onder het modespectrum valt, dat is een moderne of traditionele stijl, de Sleek 1 Door Grey Wooden Bedside Table voegt een uitstekende uitstraling toe aan je slaapkamer. De eigentijdse stijl en de afwezigheid van felle kleuren zorgen ervoor dat het in bijna elk bestaand interieur past, en de handige opbergruimte voor het nachtkastje garandeert dat je je spullen altijd bij de hand hebt.
Verfraai je slaapplek door dit elegante nachtkastje aan je slaapkamer toe te voegen en voel de voorbeeldige mix van mode en functionaliteit.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Grijs |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Strak 1-deurs grijs houten nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.