€150.00
Dit strakke zwarte houten nachtkastje is zowel een mooi als nuttig meubelstuk.
De combinatie van een sobere sierlijke look, functie en ruimte maakt dit nachtkastje een van de beste toevoegingen aan elke slaapkamer.
Bereid je voor op ongeรซvenaard slaapkamermeubilair met het Sleek Black Houten Nachtkastje. Dit nachtkastje is gemaakt van prachtig houtmateriaal en wordt gekenmerkt door zijn eenvoudige ontwerp en prachtige zwarte kleur. Het is vrij stevig en sterk gebouwd dat zorgt voor een langdurige service en niet teleurstelt met service voor vele jaren.
Omdat het groter en ruimer is dan andere meubelstukken in een slaapkamer, kunnen al je noodzakelijke spullen ’s nachts op het oppervlak van het nachtkastje worden geplaatst. Of het nu een familiefoto, een geliefd boek of zelfs een lamp is, dit nachtkastje moedigt iemand aan om zijn of haar slaapkamer net zo speciaal te maken als de essentie ervan.
Bovenaan bevindt zich een grote ruimte en een aantrekkelijke, vrij grote lade is verborgen onder een ruim, gemakkelijk afneembaar blad. Al je boeken, tijdschriften en andere persoonlijke artikelen moeten goed geordend zijn, achter slot en grendel liggen of op een plek gezet worden waar andere mensen er niet gemakkelijk bij kunnen. De soepel glijdende lade heeft geen belemmeringen bij het openen en sluiten, waardoor het gebruiksgemak wordt vergroot.
De zwarte kleur van de loopband zorgt voor een elegante uitstraling en past in elk interieur van een slaapkamer, ongeacht de stijl die al gebruikt is. De tint is effectief mysterieus en verleidelijk; daarom zal dit nachtkastje zeker het middelpunt van de slaapkamer zijn.
Het kan strikt gebruikt worden als nachtkastje, voor het plaatsen van essentiรซle items die ’s nachts dicht bij het bed gebruikt worden, of als finishing touch die het decor van de slaapkamer aanvult. Het meet de kikker van stijl, functionaliteit en duurzaamheid zodat het een noodzaak wordt in elke stijlvolle slaapkamer.
| Gewicht | 17.68 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 35 × 55 cm |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 55 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Gewicht | 17, 68 KG |
| Merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 35 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Slank zwart houten nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.