€150.00
Dit is een klein Petite Grijs Nachtkastje met 1 Lade dat stijlvol en functioneel is. De grijze afwerking is zeer veelzijdig en past bij de hedendaagse interieurontwerpen.
De simplistische structuur van de Petite Grey 1 Drawer Nachtkastje maakt het geschikt om in elke kamer van je huis te plaatsen en geeft je huis de strakke facelift die het nodig heeft.
Verwelkom het mooie Petite Grijs Nachtkastje met 1 Lade in je slaapkamer als je deze een stijlvolle uitstraling wilt geven.
De enkele lade is zo handig voor het opbergen van kleine dingen zoals boeken, glazen of elektronica om te voorkomen dat al die spullen op het nachtkastje belanden. Er is genoeg ruimte op het tafelblad waar een lamp of andere accessoires kunnen worden geplaatst, dus het kan worden gebruikt in elke decoratieve stijl van het nachtkastje.
Dit nachtkastje is duurzaam gemaakt van kwaliteitsmateriaal en kan tegen een stootje bij dagelijks gebruik. Het ontwerp is klassiek en brengt daarom een bepaalde klasse en stijl in je slaapkamer waardoor deze warm en comfortabel wordt.
Als je je huidige nachtkastje een opknapbeurt wilt geven of gewoon een even modieus meubelstuk aan je slaapkamer wilt toevoegen, dan is dit Petite Grey 1 Drawer Nachtkastje de beste aanrader. Kleed je huis aan met dit elegante en gebruiksvriendelijke meubelstuk – stijl en inhoud in รฉรฉn.
| Gewicht | 13.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 49 cm |
| kleur | Grijs |
| hoogte | 49 cm |
| lengte | 30 cm |
| gewicht | 13, 4 KG |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergvak, Houten poten |
| patroon | Massief |
| materiaal | Hout |
| vorm | Vierkant |
| breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Petite Grijs Nachtkastje 1 Lade
Er zijn nog geen beoordelingen.