€100.00
Dit aantrekkelijke nachtkastje met twee lades in licht eikenhout straalt traditie uit in elke kamer, waardoor het ideaal is voor huiseigenaren die een traditionele en verfijnde uitstraling in hun huis willen.
De exclusieve uitstraling van de licht eiken afwerking maakt het perfect passend in elk huis en voegt warmte toe aan de hele ruimte zodat het er gezellig en tegelijkertijd stijlvol uitziet, dit is een stijl die tijdloos is.
Ons nieuwste aanbod is dit prachtige nachtkastje met twee lades in licht eikenhout dat schoonheid en stijl kan toevoegen aan elke kamer in je huis. Deze smaakvol ontworpen kist is gemaakt van kwaliteitseikenhout en gaat niet alleen lang mee, maar geeft je woonruimte ook een stijlvolle uitstraling.
Er zijn twee brede lades om veel spullen in je kamer op te kunnen bergen en zo opstoppingen te voorkomen die kenmerkend zijn voor de meeste kamers. De lichte eiken afwerking voegt een vleugje aantrekkingskracht en elegantie toe aan het interieur en creรซert een ontspannen en comfortabele sfeer.
Deze bijzondere kist is ontworpen om de elegante look vast te leggen en zal daarom waarschijnlijk goed passen bij de meeste bestaande interieurthema’s, variรซrend van modern tot de meer conventionele en zelfs de overgangsvormen. Zet hem in je slaapkamer voor kleding en accessoires, in je woonkamer voor afstandsbedieningen en tijdschriften of in je thuiskantoor voor papieren en kantoorbenodigdheden.
In elke ruimte waar je dit meubelstuk neerzet, zal deze veelzijdige kist een doel dienen en wat stijl toevoegen aan je interieur. Hij is slijtvast, zodat hij bestand is tegen dagelijks gebruik en een functionele, modieuze aanvulling wordt in elke kamer van je huis.
Upgrade het gebruik en de uitstraling van je kamer met het nachtkastje met twee lades in licht eikenhout. Het is een kwalitatief en functioneel accessoire dat de jaren niet zal verslijten, maar ook in de toekomst je huis zal verfraaien en ordenen. Transformeer je ruimte vandaag nog met dit stijlvolle ontwerp.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 40 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 50 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Eik |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Klein |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 40 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Nachtkastje met twee lades van licht eikenhout
Er zijn nog geen beoordelingen.