€150.00
Dit prachtige meubel heeft een strak eigentijds ontwerp en een strakke vinyl gelakte afwerking waardoor het een stijlvolle uitstraling heeft en verder heeft dit nachtkastje twee standaard lades zodat je al je nachtelijke gebruiksvoorwerpen handig en ruim kunt opbergen in je slaapkamer.
De handgrepen lijken op modern zilver en de stevige constructie van het meubel belooft de klant jarenlang gebruik.
Het moderne nachtkastje met 2 lades is een perfecte aanvulling op de hedendaagse slaapkamerensembles en is uitgevoerd in hoogglans wit. Het nachtkastje heeft twee grote lades om plaats te bieden aan al je benodigdheden en om de slaapkamer rommelvrij te houden. De constructie van dit nachtkastje is zorgvuldig gedaan met kwaliteitsmateriaal waardoor het product lang meegaat.
Verfraai je slaapkamer met het moderne nachtkastje met 2 lades in hoogglans wit. Dit strakke nachtkastje is perfect voor elke slaapkamer omdat het twee grote lades heeft voor je nachtspullen. Het heeft een moderne en glamoureuze uitstraling met een glanzend oppervlak, dat in vrijwel elke slaapkamer goed zal staan. Dit fantastische nachtkastje heeft een aanzienlijke, langdurige stevigheid dankzij de materialen.
Verander je slaapkamer in een prachtige slaapkamer door het nachtkastje Modern 2 Lades in hoogglans wit aan te schaffen, de elegante look voegt schoonheid toe aan de slaapkamer. Dit stijlvolle nachtkastje biedt voldoende ladecapaciteit voor de spullen die je tijdens het slapen gebruikt en ziet er bovendien stijlvol uit.
Upgrade je slaapkamer met het Modern 2 Lades Nachtkastje en breng je slaapkamer naar het niveau van comfortabel stijlvol en chique. Breng de trend van modern raffinement in je slaapkamer met het Nachtkastje Modern 2 Lades in hoogglans wit. Met twee grote lades voor je deken, boeken en andere must-have items is dit het perfecte nachtkastje.
| Gewicht | 21.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 40 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 21, 8 KG |
| kleur | Wit |
| maat | Small |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Vierkant |
| breedte | 40 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Modern Nachtkastje 2 Lades Hoogglans Wit
Er zijn nog geen beoordelingen.