€100.00
Dit moderne grijze eikenhouten nachtkastje met 2 lades is stijlvol en gemaakt om lang mee te gaan, zodat het je slaapkamer langer mooi houdt en je er kunst in kunt opbergen.
Gemaakt van uitsluitend hoogwaardig materiaal ziet dit nachtkastje er erg vintage uit en kan het jarenlang dienst doen als onderdeel van het slaapkamermeubilair.
Het moderne grijze eiken nachtkastje met 2 lades is een modieuze en functionele toevoeging aan elk nachtkastje. Dit is een modern design nachtkastje dat de beste eigenschappen van het hedendaagse ontwerp combineert met het doel van het stuk – het past perfect in elke woonkamer. Dit meubel heeft een grijze kleur waardoor het zeer stijlvol en modern is, het dressoir heeft twee grote lades die tal van compartimenten bieden voor al je nachtaccessoires.
Dit meubel is ontworpen en gemaakt met een focus op duurzaamheid en dit is duidelijk te zien in de bouwmaterialen, die van hoge kwaliteit eikenhout zijn. Dit aspect van het meubel maakt het duurzaam en dit is een groot voordeel als het gaat om elegantie in je slaapkamer. Als het gaat om het opbergen van boeken die je leest voordat je indommelt, brillen die je ’s nachts gebruikt of elektronica die je ’s nachts gebruikt, dan kan dit nachtkastje heel nuttig voor je zijn.
Dit product is zeer eenvoudig en klassiek in stijl en heeft een zeer sterke constructie, waardoor dit nachtkastje je de nodige klasse zal geven aan je slaapkamerinrichting en je jarenlang zal helpen als opbergmeubel.
Verfraai de uitstraling van je slaapkamer met het Modern Gray 2 Drawer Oakwood Nachtkastje en maak je leven gemakkelijker en comfortabeler. Dit meubel is perfect voor het transformeren van je ruimte en zou een uitstekende aanvulling zijn op je slaapkamer. Maak de elegantie van dit eigentijdse product nu deel van je leven.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 40 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 50 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Grijs |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 40 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Modern Grijs Eiken Nachtkastje met 2 Lades
Er zijn nog geen beoordelingen.