€100.00
Dit luxe witte hoogglans nachtkastje heeft strakke lijnen en is super eenvoudig waardoor het in bijna elke omgeving past.
Of je er nu gadgets en gadgets voor het slapengaan in legt of dat je er esthetische stukken in plaatst, dit unieke nachtkastje zal zeker hoofden doen omdraaien.
Ons nieuwe Luxe Nachtkastje Wit Hoogglans is zowel stijlvol als functioneel, waardoor het perfect is voor je slaapkamer.
Dit stijlvolle nachtkastje is ontworpen om een exquise touch en finesse te geven aan de kamer waarin het geplaatst is. De witte hoogglans afwerking voegt ook een soort raffinement toe en het gebruikte koetswerk is zeer sterk. Dit nachtkastje heeft veel opbergmogelijkheden in de grote lade en de open schappen voor al je spullen.
Dit is een nachtkastje dat het primaire doel van een nachtkastje dient, naast het feit dat het een mooi object is dat het interieur van je slaapkamer direct zou opfleuren.
Door zijn ontwerp legt het geen enkele smaak of stijl op omdat het tot de moderne serie meubels behoort en kan het samengaan met bijna elk decor dat al in de kamer staat. Het maakt niet uit of je hem als nachtkastje gebruikt en er je oliรซn of boeken op zet, of gewoon een kaars aansteekt of een vaas neerzet, deze standaard zal zeker bijdragen aan de esthetiek van de ruimte.
De hoogglanzende lak geeft de tafel een stijlvolle uitstraling en is tegelijkertijd gemakkelijk schoon te maken. Je hoeft hem alleen maar schoon te maken met een vochtige doek om de nieuwe look van het product te behouden.
Het bovenste compartiment van de kast is geschikt voor het opbergen van kleine voorwerpen, terwijl het onderste compartiment een open ruimte heeft die geschikt is voor het neerzetten van boeken, tijdschriften of decoratieve voorwerpen.
Upgrade je slaapkamer met dit luxe witte hoogglans nachtkastje en geef je kamer meer klasse. Gecombineerd met de functionaliteit die nodig is in een slaapkamer, zal dit item je kamer niet alleen handiger maar ook mooier maken. Laat de kans dus niet voorbijgaan om dit stukje elegantie te kopen dat tegelijkertijd een modestatement en een noodzaak in je huis is.
| Gewicht | 28.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 40 cm |
| hoogte | 40 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 28, 7 KG |
| kleur | Wit |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Meerdere Tafels, Opbergruimte |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Luxe Wit Hoogglans Nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.