€350.00
Dit iconische en stijlvolle houten nachtkastje met 3 lades in Franse stijl biedt een Franse flair aan meubels waarmee je elke woonomgeving gemakkelijk kunt aankleden.
Dit item heeft een nobel gezicht van mahoniehout dat het een klassieke uitstraling geeft.
Deze speciaal ontworpen tafel biedt het beste van houtwerk, waardoor het product sterk is en bestand tegen breuk.
Deze Franse stijl maakt het een stijlvolle toevoeging aan elke leefruimte in elk huis en het is om deze reden dat het altijd wordt aanbevolen. Aangeboden in Mahonie kleur heeft dit nachtkastje een klassieke uitstraling en zal in geen enkel huis misstaan.
Dit nachtkastje is ontworpen om je te voorzien van drie grote lades om voldoende opbergruimte te creรซren voor je benodigdheden, zodat je geen rommel meer in je woonruimte hebt. Kies uit klassieke koperen handgrepen of slanke zilveren knoppen om het naar eigen keuze in te stellen.
De details, het werk en de ontwerpen op het houtsnijwerk plus de gebogen poten maken dit type kaptafel nog mooier en zeker een attractie voor elke kamer. Hij is gemaakt van hardhouten materiaal waardoor hij lang meegaat. Door de gladde afwerking van het tafelblad kun je er gemakkelijk voorwerpen op plaatsen zoals bloemen, glazen of hapjes.
Dankzij het ontbreken van opvallende contouren is het tafelblad perfect voor het plaatsen van accessoires zoals vazen, kleine foto’s of een tafellamp. Of je het nu in de woonkamer, de hal of de entree van je huis zet, dit Franse nachtkastje zal een geweldige aanvulling zijn op de interieurdecoratie en kan dienen als opbergruimte.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 60 cm |
| hoogte | 60 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Eik |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Houten Franse stijl nachtkastje met 3 laden
Er zijn nog geen beoordelingen.