€250.00
Dit prachtige hoogglans witte nachtkastje met 2 lades heeft veel opbergruimte, elegante metalen knoppen en is gebouwd volgens extreme normen.
De afmetingen zijn vrij klein en het heeft niet veel details, dus het past in elk kleurenschema van een slaapkamer. Verhoog de rust en ordelijkheid van je slaapkamer met dit hoogglans witte nachtkastje met 2 lades.
Deze bijzettafel met twee lades is rijk aan uitstraling en details en heeft een witte hoogglans coating; hij biedt twee ruime lades met chromen knoppen. Er is voldoende opbergruimte in dit meubel, zodat je alle spullen die je nodig hebt handig naast je bed kunt leggen, zodat je niet wakker wordt met een rommelige kamer.
Deze afwerking geeft deze kast niet alleen een strakke en glanzende uitstraling, maar maakt schoonmaken en algemeen onderhoud ook gemakkelijker. Slijtvastheid is een niet-gecompromitteerd principe van de productie dat de vastberadenheid van de apparatuur om continu zijn functie uit te voeren met de grootste betrouwbaarheid vastlegt.
Door zijn draagbare ontwerp is hij beter geschikt voor gebruik in appartementen, logeerkamers of andere kleine ruimtes. Het heeft gladde randen en een eenvoudig ontwerp dat het een koninklijk tintje geeft en zo gebruikt kan worden om elke slaapkamer aan te vullen.
Ons Hoogglans Wit Nachtkastje met 2 Lades is een elegant stuk om je slaapkamer rustiger en netter te maken. Het is een perfecte combinatie van modern design en effectief nut en biedt een sfeer van elegantie en gezelligheid.
Dit nachtkastje is een fantastisch ontwerp dat niet alleen modieus maar ook praktisch is, waardoor het een plaats verdient in elke slaapkamer. De handgrepen zijn van metaal en geven het gevoel van een modern hotel, terwijl het interieur genoeg ruimte biedt om alle noodzakelijke spullen in het nachtkastje te bewaren.
Het robuuste ontwerp zorgt ervoor dat het item lang meegaat en het kleine formaat maakt het geschikt voor kleine kamers. Dit Hoogglans Witte Nachtkastje met 2 Lades zal het uiterlijk van je slaapkamer verfraaien en het een rust geven waardoor je een goede nachtrust kunt hebben in de wetenschap dat je je spullen gesorteerd en goed geordend hebt.
| Gewicht | 19.87 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 60 cm |
| hoogte | 60 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 19, 87 KG |
| kleur | Wit |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Hoogglans wit nachtkastje met 2 laden
Er zijn nog geen beoordelingen.