€300.00
Dit lange smalle houten nachtkastje is gemaakt van massief en sterk hout en is een mooie weergave van het nut en de duurzaamheid van het item dat moet worden opgehangen. De gemakkelijk op te bergen en diepe lade volstaat om nachtkleding en andere benodigdheden koud op te bergen, de open plank biedt extra ruimte.
Deze interactieve tafel vervult zeker al je wensen als nachtkastje, fotolijst en alles daartussenin. De glanzende buitenkant is zeer verfijnd en zeer geraffineerd, wat duidt op perfecte kwaliteit en vakmanschap.
Zeg hallo tegen de definitie van elegantie en functionaliteit in het slaapkamerrijk met het Splendid kmart Tall Narrow Houten Nachtkastje. Het is ontworpen met de fijnste details en straalt verfijning uit. Dit tafeltje vervult zijn functie en is tegelijkertijd stijlvol.
Het eenvoudige en elegante ontwerp neemt bij het inrichten niet veel ruimte in beslag en past perfect in kleine slaapkamers of een gezellig hoekje.
Gemaakt van prachtig gepolijst, rijk hout, staat centraal dat het meubelstuk gemaakt is om lang mee te gaan en robuust te zijn.
De lade is ruim genoeg voor al je nachtelijke benodigdheden en de opbergruimte onder de lade biedt plaats aan de spullen die je bij de hand wilt hebben.
Als nachtkastje past dit meubel perfect bij het vertellen van verhaaltjes voor het slapengaan en het waarderen van foto’s. De gepolijste aard van het object geeft aan dat er zeer professioneel aan gewerkt moet zijn.
Ervaar de nieuwste trends op het gebied van interieurontwerp en esthetiek met deze rustige en geordende slaapkamer.
De Tall Narrow Wooden Bedside Table die we hier presenteren is zo’n uitstekend voorbeeld van deze unie die je een gevoel van comfort en orde in de kamer zal geven.
Verhoog je slaapkamer vandaag nog naar het volgende niveau van luxe stijl, met dit klassieke meubelstuk en breng je nacht naar een nieuw niveau van stijl.
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 35.3 × 55 cm |
| hoogte | 55 cm |
| lengte | 45 cm |
| gewicht | 11 KG |
| kleur | Wit |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 35, 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Hoog smal houten nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.