€150.00
Dit grijze Pinewood nachtkastje met 1 lade is gemaakt van spaanplaat en is een modern en stijlvol nachtkastje dat een aanvulling is op je slaapkamer, terwijl de stevigheid van het meubel garant staat voor duurzaamheid.
Door de afgestofte uiteinden en het eenvoudige ontwerp is het statistisch gezien een tijdloos stuk.
Het grijze grenen nachtkastje met 1 lade is een perfecte aanvulling voor elke slaapkamer: een eenvoudig en elegant ontwerp en toch ongelooflijk handig. Dit luxe, grijs gevormde nachtkastje is gemaakt van de hoogste kwaliteit grenenhout.
Door zijn compacte formaat kan het gemakkelijk naast het bed worden geplaatst en veilig worden opgeborgen op de plek waar je ’s nachts je spullen en voorwerpen nodig hebt. In de grote lade kunnen je persoonlijke bezittingen worden opgeborgen en de inhoud is makkelijk toegankelijk.
Over het ontwerp gesproken: het is minimalistisch en daarom perfect voor diegenen die de voorkeur geven aan een moderne stijl om de look van hun slaapkamer compleet te maken; het model is echter ook ongelooflijk stabiel en zal je lange tijd van dienst zijn.
Dankzij het strakke ontwerp past het nachtkastje bij zowel eigentijdse als overgangsslaapkamerthema’s en is het een perfecte aanvulling voor elk huis, ongeacht de leeftijd.
Als je bijvoorbeeld een plek nodig hebt om je boeken, glazen of andere spullen die je ’s nachts nodig hebt neer te zetten, dan zal dit nachtkastje je goed van pas komen. Upgrade nu je slaapkamer met het Grijze Pinewood Nachtkastje met 1 Lade.
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35 × 34 × 32 cm |
| hoogte | 32 cm |
| lengte | 35 cm |
| gewicht | 20 KG |
| kleur | Grijs |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| breedte | 34 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Grijs grenen nachtkastje met 1 lade
Er zijn nog geen beoordelingen.