€100.00
Het glazen ronde nachtkastje heeft een esthetisch ontwerp met een ovaal uitschuifbaar glazen tafelblad dat gehard is en een zwart metalen onderstel.
De combinatie van materialen verklaart het stijlvolle en moderne uiterlijk waardoor een dergelijk product gemakkelijk in elk interieur past.
Glas Rond Zwart Nachtkastje is een meubelstuk dat perfect is om de stijlvolle uitstraling van je woonkamer te verhogen. Dit prachtige item is ontworpen met een rond blad van gehard glas dat op stevige zwarte metalen poten staat. De essentie van het samenvoegen van verschillende materialen en stoffen resulteert in een zeer verfijnde en eigentijdse look die vrijwel elke interieurstijl zal aanvullen.
Ongeacht of het doel is om objecten voor interieurdesign te benadrukken of dient als locatie om drankjes en snacks op te zetten, deze Nachttafel is even functioneel als mooi. Dankzij de aparte ontwerpstijl past het in elke kamer en is het een noodzaak voor moderne huizen.
Door de glanzende, niet-poreuze buitenkant en de versterkte binnenkant zal dit nachtkastje lange tijd een favoriet meubelstuk blijven. Dit dressoir heeft ook een aantal prachtige kenmerken van ruime opslag en superieure uitstraling waardoor het geschikt is om de kamers bij elkaar te houden.
Dit nachtkastje heeft een strakke en minimalistische uitstraling en weerspiegelt tijdloze stijl en elegantie, terwijl het tegelijkertijd functioneel is als accessoire voor elke kamer. Ongeacht of je besluit om deze tafel in de woonkamer, in een gang of zelfs als een elegante entree tafel te plaatsen, dit item zal elegante stijl in je huis brengen.
Breng een eigentijdse, ontroerende stijl in je woonkamer met dit chique en multifunctionele zwarte glazen ronde nachtkastje. Omdat ze universeel zijn en zowel keuken als functionaliteit hebben, zijn ze geschikt voor iedereen die elegantie in huis wil brengen. Laat deze geweldige kans om iets te veranderen en deze prachtige meubels voor je huis aan te schaffen niet aan je voorbijgaan.
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 30 × 75 cm |
| hoogte | 75 cm |
| lengte | 30 cm |
| gewicht | 8 KG |
| kleur | Zwart |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergmateriaal |
| materiaal | Glas, Hout |
| patroon | Effen |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
2 beoordelingen voor Glazen rond zwart nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.