€150.00
Het ruime Chic Grey Pinewood Nachtkastje met 1 Lade biedt gemakkelijk plaats aan al je nachtelijke benodigdheden en het ruime bovenblad is ideaal voor het neerzetten van een lamp, je klok of een paar geliefde romans.
Bovendien past dit Chic Grey Pinewood 1 Lade Nachtkastje perfect bij de ruimte in een slaapkamer en de gladde vorm van de lade is ook decoratief waardoor het meubel zowel nuttig als mooi is.
We kunnen alleen maar zeggen dat het onze nieuwe stijlvolle Chic Grey Pinewood 1 Lade Nachtkastje is, een perfecte samensmelting van modern en praktisch gebruik. Dit is een goed ontworpen nachtkastje gemaakt van grenenhout van topkwaliteit, waardoor het zeer duurzaam is en lang meegaat.
Het heeft een slanke en modieuze uitstraling en geeft een prachtige grijze look aan de slaapkamers, waardoor de schoonheid nog groter wordt.
Dit nachtkastje heeft een moderne stijl met fijne details en mooie bogen en past daarom in elke stijlvolle slaapkamer.
Er is genoeg ruimte om je nachtspullen in op te bergen en het brede bovenste gedeelte is perfect om je nachtlampje, wekker of je favoriete boeken op te zetten.
Dit meubel is heel eenvoudig in zijn ontwerp, maar de strakke lijnen van dit nachtkastje zijn verleidelijk en zullen zeker een aanvulling zijn op elke interieurstijl.
| Gewicht | 19.87 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 31 × 40 cm |
| hoogte | 40 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 19, 87 KG |
| kleur | Grijs |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 31 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor Chique grijs grenen nachtkastje met 1 lade
Er zijn nog geen beoordelingen.