€150.00
1 Deurs White Wooden Bedside Table wordt het makkelijker om je nachtbenodigdheden op te bergen en met het sterke materiaal gaat de deur jaren mee.
Het deurtje verfraait ook het interieur van een huis, vooral de slaapkamers, omdat het er stijlvol uitziet en tegelijkertijd functioneel is.
Verfraai de elegantie van je slaapkamer met dit rijk uitziende 1-deurs witte houten nachtkastje. Hiervoor is het gemaakt van zeer stevig materiaal en is gekozen voor het beste hout dat lang meegaat en er elegant uitziet. De frisse witte afwerking geeft het een elegant tintje en kan dus in elke stijl van een slaapkamer worden geplaatst.
Dit slaapkamermeubel kan het beste gebruikt worden met een enkel deurontwerp om al je benodigdheden voor het slapengaan ordelijk en netjes op te bergen. Het massief hardhout dat gebruikt is bij de constructie van deze tafel zorgt ervoor dat het de tand des tijds zal doorstaan en het gebruik belooft je de komende jaren de beste service te geven.
Verfraai de inrichting van je slaapkamer met onze elegante 1-deurs White Wooden Bedside Table, die basic maar mooi is. Dit prachtige accent kan in elk huis worden toegepast, ongeacht het ontwerp dat iemand verkiest – of dat nu eigentijds, klassiek of zelfs overgangsdesign is.
Geniet van vorm en afwerking met het 1-deurs witte houten nachtkastje, de finishing touch voor elke slaapkamer. Dit accessoire voldoet precies aan zowel het praktische als het stijlvolle aspect en is een waardige aanvulling voor elk huis of kantoor. Wacht niet langer met het verfraaien van je slaapkamer; maak van dit prachtige nachtkastje de nieuwe aanwinst in je huis.
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 40 × 30 × 50 cm |
| hoogte | 50 cm |
| lengte | 40 cm |
| gewicht | 18 KG |
| kleur | Wit |
| merk | Nachtkastje Winkel |
| maat | Small |
| kenmerken | Opbergruimte, Houten poten |
| materiaal | Hout |
| patroon | Massief |
| vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 30 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
3 beoordelingen voor 1 Deurs Wit Houten Nachtkastje
Er zijn nog geen beoordelingen.